Aktualności - I Drużyna

WYGRANA Z ORZECHEM!!!

Piąte zwycięstwo z rzędu, w 6 kolejce Zina Klasy Okręgowej zanotowała I drużyna Unii, która pokonała u siebie LKS Sokół Orzech 4:2 (1:1) i utrzymała tym samym pozycję lidera tabeli!!!
Licznie zgromadzeni na boisku kibice zobaczyli ciekawe spotkanie, w którym dużo się działo, choć po meczu dało się słyszeć głosy, że Unia grała już lepsze spotkania.
Faktycznie lepiej w spotkanie weszli goście, którzy w 10min. po błędach w ustawieniu naszej defensywy wyszli na prowadzenie. Wynik wyrównał Mateusz Urbański pewnie egzekwując rzut karny i na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 1:1.
Drugą połowę spotkania lepiej zaczęła drużyna Unii, co przyniosło efekt w postaci 2 szybko zdobytych bramek. Najpierw wynik spotkania podwyższył Mateusz Urbański, a później gola na 3:1 zdobył Damian Różański. Prowadzenie nieco rozluźniło naszą drużynę, co wykorzystali goście zdobywając bramkę kontaktową na 3:2. Na szczęście ostatnie słowo należało do naszej drużyny i wynik spotkania na 4:2 ustalił "petardą" Krzysztof Grzesiek.