Aktualności - wszystkie

PODSUMOWANIE SEZONU 2018/19 I DRUŻYNY!

PODSUMOWANIE SEZONU 2018/19 I DRUŻYNY!

Krótkie podsumowanie mijającego sezonu w liczbach. W drodze do 2 miejsca w klasie A premiowanego awansem do klasy okręgowej nasza drużyna kierowana przez trenera Artura odbyła łącznie 120 treningów, rozegrała 14 spotkań kontrolnych oraz 30 spotkań ligowych.

W 30 spotkaniach klasy A nasza drużyna zdobyła 68 punktów, na co składają się 22 zwycięstwa, 2 remisy i 6 porażek. Bilans bramek 87:40 Najwięcej bramek dla Unii zdobyli Damian Różański x45, Mariusz Krupa x11 i Mateusz Urbański x10. Z kolei najwięcej asyst zanotował Dawid Paczyna x27.

W drodze do wicemistrzostwa klasy A zarobiliśmy też 51 żółtych kartek i 1 czerwoną, co plasuje nas na 9 miejscu w klasyfikacji fair play klasy A.

Przez cały sezon w drużynie zagrało 29 zawodników. Wszystkim zawodnikom i trenerowi serdecznie dziękujemy za miniony sezon i gratulujemy wywalczonego awansu.

A od jutra zapominamy o minionym sezonie i rozpoczynamy przygotowania do nowego, już w okręgówce. Do zobaczenia na treningu. 1 mecz już 10 sierpnia.