Aktualności - wszystkie

ZWYCIĘSTWO I AWANS!!!

ZWYCIĘSTWO I AWANS!!!

W ostatnim meczu sezonu I drużyna seniorów zwyciężyła 6:0 (4:0) z Unią Świerklaniec i tym samym zajęła 2 miejsce w tabeli rozgrywek klasy A, zapewniając sobie awans do ligi okręgowej.

Dawno chyba nie było w klasie A takiej sytuacji by losy awansu decydowały się do ostatniej kolejki. I dawno też nie było na naszym stadionie takich emocji. Wcześniej swoje spotkanie wygrała Olimpia Boruszowice, spychając nas na chwilę na 3 miejsce, aby więc myśleć o awansie nasz zespół musiał koniecznie zwyciężyć w meczu ze Świerklańcem. Przed meczem dało się nieco wyczuć atmosferę nerwowości i napięcia, ale też było widać u zawodników pełną koncentrację i mobilizację. I udało się, po dobrej grze i dwóch bramkach Damiana Różańskiego oraz Krzysztofa Różańskiego, Krzysztofa Grześka, Mariusza Krupy i Dawida Paczyny nasz zespół pewnie zwyciężył i zajął ostatecznie 2, premiowane awansem miejsce w tabeli.

Po 8 latach przerwy Strzybnica wraca więc do okręgówki, gdzie z powodzeniem występowała od 1997 do 2011r.- do momentu rozwiązania Klubu. Sukces ten smakuje jeszcze lepiej, gdyż przypada na rok jubileuszu 95-lecia założenia Klubu Sportowego w Strzybnicy - piękna historia.

Gratulacje dla trenera i całej drużyny. Dziękujemy za ten świetny sezon, który nie był łatwy, w którym były i słabsze momenty, drużyny nie omijały kontuzje, ale mimo to zawsze zawodnicy pokazywali charakter i wiarę w zwycięstwo i końcowy sukces. Brawo Wy!!! Powodzenia w nowym sezonie już w okręgówce!!!

Gratulacje dla RÓŻY za 45 bramek w sezonie!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym kibicom i sympatykom za wsparcie i doping i liczymy na więcej w kolejnym sezonie!!!
Gratulacje również dla drużyny DKS Czarni Kozłowa Góra za mistrzostwo klasy A i awans do ligi okręgowej.

Teraz czas na radość, świętowanie i krótki wypoczynek, by potem z jeszcze większym zapałem rozpocząć przygotowania do gry w okręgówce!!!

SKŁAD UNII:
1. Sebastian Mól
2. Krzysztof Grzesiek
3. Krzysztof Różański
4. Łukasz Żyła
5. Dawid Paczyna [C]
6. Łukasz Jur
7. Marcin Paździor
8. Mateusz Bajdała
9. Mariusz Krupa
10. Miłosz Wojtala
11. Damian Różański

Grali również: Adam Fiała, Bartosz Maradziński, Mateusz Frania, Bartosz Lindmajer.

Trener: Artur Maligłówka