Aktualności - wszystkie

CENNE ZWYCIĘSTWO I DRUŻYNY !!!

CENNE ZWYCIĘSTWO I DRUŻYNY !!!

Drużyna seniorów Unii odniosła wczoraj cenne zwycięstwo, pokonując na wyjeździe Iskrę Lasowice 0:2 (0:0) Był to trudny mecz, na ciężkim terenie z ambitnie walczącym przeciwnikiem, ale nasza drużyna pokazała charakter i grając od 62min. w 10-tkę przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę.
W pierwszej połowie nasza drużyna przeważała i prowadziła grę, jednak trudno było przebić się przez skomasowaną obronę gości, którzy w tej części meczu skupili się na defensywie i grze z kontry, posyłając raz co raz długie piłki do przodu lub próbując wrzutek ze stałych fragmentów. W drugie połowie obraz meczu nieco się zmienił, Iskra odważniej zaczęła atakować, zaostrzyła się też gra. W konsekwencji czego w 62 minucie boisko za drugą żółtą kartkę musiał opuścić Mateusz Bajdała. Gospodarze poczuli swoją szansę i odważniej ruszyli do ataku, rozluźniając tym samym swoje szyki obronne. Można powiedzieć, że był to przełomowy moment w meczu. Nasza drużyna ambitnie walczyła o każdą piłkę i każdy metr boiska, ale również skuteczniej atakowała. Efekt przyszedł w 70min, kiedy po dośrodkowaniu Dawida Paczyny bramkę zdobył Damian Różański. 9 minut później Paczuś efektownym uderzeniem podwyższył na 2:0 i ustalił tym samym wynik spotkania.

SKŁAD UNII:
1. Michał Ochałek
2. Krzysztof Grzesiek
3. Krzysztof Różański
4. Łukasz Żyła
5. Mateusz Bajdała
6. Mirosław Stępień
7. Marcin Paździor
8. Miłosz Wojtala (60' Dawid Paczyna)
9. Mariusz Krupa (80' Marcin Piontek)
10. Damian Różański [C]
11. Mateusz Urbański