Aktualności - wszystkie

WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO UNII !!!

WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO UNII !!!

Cenne 3 punkty przywiozła dziś z Miasteczka Śląskiego nasza pierwsza drużyna. Po dwóch bramkach Damiana Różańskiego i jednej Miłosza Wojtali, nasze ekipa zwyciężyła z rezerwami Miasteczka 1:3 (0:2) i przy przegranej Boruszowic nasz zespół wskoczył na drugie miejsce w ligowej tabeli. Kolejne trudne spotkanie, z rywalem wzmocnionym zawodnikami pierwszej drużyny, dzięki walce i zaangażowaniu wszystkich zawodników zakończyło się sukcesem.

Nie ma co jednak spoczywać na laurach i od jutra nasza drużyna rozpoczyna przygotowania do kolejnego ligowego spotkania.

SKŁAD UNII:
1. Michał Ochałek
2. Krzysztof Grzesiek
3. Kamil Lorenc
4. Łukasz Żyła
5. Krzysztof Różański
6. Mirosław Stępień
7. Dawid Paczyna [C]
8. Miłosz Wojtala
9. Mariusz Krupa
10. Mateusz Urbański
11. Damian Różański

Grali również: Adam Fiała, Mateusz Frania, Marcin Piontek.

WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO UNII ???

Cenne 3 punkty przywiozła dziś z Miasteczka Śląskiego nasza pierwsza drużyna. Po dwóch bramkach Damiana Różańskiego i jednej Miłosza Wojtali, nasze ekipa zwyciężyła z rezerwami Miasteczka 1:3 (0:2) i przy przegranej Boruszowic nasz zespół wskoczył na drugie miejsce w ligowej tabeli. Kolejne trudne spotkanie, z rywalem wzmocnionym zawodnikami pierwszej drużyny, dzięki walce i zaangażowaniu wszystkich zawodników zakończyło się sukcesem??? 
Nie ma co jednak spoczywać na laurach i od jutra nasza drużyna rozpoczyna przygotowania do kolejnego ligowego spotkania???.

SKŁAD UNII:
1. Michał Ochałek
2. Krzysztof Grzesiek
3. Kamil Lorenc
4. Łukasz Żyła
5. Krzysztof Różański
6. Mirosław Stępień
7. Dawid Paczyna [C]
8. Miłosz Wojtala
9. Mariusz Krupa
10. Mateusz Urbański
11. Damian Różański

Grali również: Adam Fiała, Mateusz Frania, Marcin Piontek.