WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE KLUBU UKS UNIA STRZYBNICA

Top 10 teams

Pozycja Drużyna Pl SD Pts
1. GKS PIAST II GLIWICE S.A. 1 +4 3
2. HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 1 +4 3
3. LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1 +3 3
4. LKS SOKÓŁ ORZECH 1 +2 3
5. DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 1 +2 3
6. LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 1 0 1
7. UKS UNIA STRZYBNICA 1 0 1
8. MKSR CZARNI PYSKOWICE 1 0 1
9. LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 1 0 1
10. KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1 0 1

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 3 : 1 UKS UNIA STRZYBNICA

Tabela ligowa

Pozycja Drużyna Pl SD Pts
1. LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 15 +34 39
2. LKS ORZEŁ MIEDARY 15 +33 37
3. GKS PIAST II GLIWICE S.A. 15 +47 36
4. LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 15 +14 31
5. HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 15 +10 25

O nas

Uczniowski Klub Sportowy "UNIA" Strzybnica został powołany do życia w grudniu 2011r., i kontynuuje tradycje sportowe Strzybnicy sięgające 1924r. W klubie skupiamy się na szkoleniu i pracy z najmłodszymi adeptami piłki nożnej, prowadząc młodzieżowe i dziecięce drużyny z wielu roczników.

Czytaj więcej

W ciągu dwóch dni obchodów jubileuszu 95-lecia założenia klubu, oprócz atrakcji sportowych oraz muzycznych przyszedł też czas na oficjalną część obchodów, w której udział wzięli też zaproszeni przez Klub goście.

Prezes Klubu po krótce opowiedział o historii i najistotniejszych momentach w dziejach Klubu. Następnie przedstawiciele Śląskiego Związku Piłki Nożnej oraz Podokręgu Bytom w osobie Prezesa Podokręgu Pana Tomasza Wyszyńskiego oraz Pana Juliana Rakoczego wręczyli wyróżnienia i odznaczenia dla działaczy Klubu.
Z życzeniami, gratulacjami i upominkami jubileuszowymi przybyli również przedstawiciele władz Miasta - Pan Burmistrz Piotr Skrabaczewski i rady miejskiej - Pan Przewodniczący Franciszek Nowak oraz Klubów TS Gwarek - Pan Marek Porada i KS Ruch Radzionków - Pan Marcin Wąsiak.

Po części oficjalnej przyszedł czas na koncerty, a jubileusz zakończył się zabawą z DJ-EM.

W imieniu Zarządu Klubu serdecznie dziękujemy Tarnowskie Góry Urząd Miasta za organizację Jubileuszu 95-lecia założenia Klubu Sportowego w Strzybnicy oraz za przekazane życzenia i upominki.

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy swoją obecnością uświetnili jubileusz naszego Klubu. Dziękujemy TS Gwarek Tarnowskie Góry oraz KS Ruch Radzionków za życzenia i jubileuszowe upominki.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli nam w przygotowaniach do jubileuszu oraz wszystkim tym, którzy w ciągu tych 2 dni wspólnie z nami świętowali jubileusz 95-lecia założenia Klub Sportowego w Strzybnicy. Widzimy się na 100-leciu.

Serdeczne podziękowania również dla Marta Kot za profesjonalną konferansjerkę oraz dla Wiki Kot za zdjęcia.

Aktualności

Previous Next Play Pause

Wspierają nas